Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

14 Mart 2009

Röportaj: Charlize Theron

Oscar ödüllü seksi yıldız Charlize Theron, hayatının gizli kalmış yönlerini İngiliz basınına anlattı
2005 yılında Oscar ödülüne ulaşan Güney Afrika asıllı güzel yıldız Charlize Theron, İngiliz Daily Mail gazetesine röportaj verdi. Kötü günleri, "Modellik ve bale kariyerim bileğimdeki sakatlık yüzünden bitmişti. Sadece 120 dolarım vardı ve New York'ta kendime bir yer yaratmaya çalışıyordum" diyerek özetleyen güzel yıldız, henüz 18 yaşında karşı karşıya kaldığı bu deneyimin olgunlaşmasını sağladığını söyledi.

Theron, "Annem 15 yaşında babamı vurdu. Bir süre bu gerçeği bilinç altımın en derin noktasına ittim. Ama sonunda bununla yüzleştim. Bu beni daha güçlü kıldı. Şu an 33 yaşındayım ve sadece o olayla sınırlı değilim" dedi. Kariyerine adım attığında döküntü bir motelde kaldığını da sözlerine ekleyen güzel yıldız, şunları söyledi: "Yiyecek yemek bulamadığım için ekmek çaldığım oldu. Bir yetenek avcısı beni keşfedince şansım tersine döndü."

Sabah

1 yorum:

masalım dedi ki...

33 mü :( maşallah