Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

17 Mart 2009

Güneşi Gördüm'ün Kars Galası


''Beyaz Melek'' adlı ilk filmiyle büyük ilgi gören Mahsun Kırmızıgül'ün ikinci kez yönetmen koltuğuna oturduğu ''Güneşi Gördüm'' filminin Kars galası yapıldı.


Kars Şehir Sinemasında düzenlenen galaya, Kars Belediye Başkanı Naif Alibeyoğlu, Yönetmen Mahsun Kırmızıgül, filmin oyuncuları Şerif Sezer, Hande Subaşı, Altan Erkekli, Ali Sürmeli, Ali Tutay, Fırat Karataş ve Erkan Karataş ile sinemaseverler katıldı.


Yönetmen Kırmızıgül, galada yaptığı konuşmada, filmin çekiminde kendilerine destek olan Kars'ın Kağızman ilçe halkına teşekkür etti.
Filmin çekiminde çok büyük zorluklar yaşadıklarını dile getiren Kırmızıgül, ''Siz de biliyorsunuz; Kağızman'da 2 bin 400 metre yüksekliğinde film çekmek çok zor bir şey. Gerek kışın, gerek sonbaharda bize her türlü desteği veren yerel yönetim başkanına ilk kez şahit oluyorum. Filmin yapımında bize katkıda bulunan, ama yüreğiyle, kalbiyle, elinden gelen ne varsa her türlü desteği veren halka ekibim adına teşekkür ediyorum'' şeklinde konuştu.


Galada, daha sonra ''Güneşi Gördüm'' filminin gösterimi yapıldı.


AA

0 yorum: