Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

28 Mart 2009

Film Festivali bu hafta sonu Dream TV'de!


28. Uluslararası İstanbul Film Festivali, bu hafta sonu Dream TV'nin konuğu oluyor. 27 Mart Cuma akşamı 18.30'da başlayacak ve 29 Mart Pazar gece yarısına kadar sürecek bu özel hafta sonunda sinema tarihinin en etkileyici film müzikleri, Festival'le ilgili ayrıntılı bilgi ve Festival filmleriyle ilgili ilgi çekici detaylar Dream TV izleyicileriyle buluşacak.

Bu özel hafta sonu kapsamında Dream TV'de ayrıca Cumartesi ve Pazar günleri saat 11.00 ve 18.00'de Film Festivali Özel Programı yayınlanacak.

Festivale müzik dolu bir hazırlık için bu özel hafta sonunu kaçırmayın!

Festival biletlerini, Beyoğlu'nda Emek ve Atlas, Kadıköy'de Rexx sinemaları ve Biletix satış kanallarından (www.biletix.com, Biletix çağrı merkezi 0216 556 98 00 ve Biletix satış noktaları) alabilirsiniz.

0 yorum: