Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

2 Mart 2009

Brad Pitt'e Çikolatalı Ödül

Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi filmindeki performansıyla 81. Akademi ödüllerinde "En İyi Erkek Oyuncu" Oscar'ına aday olan, fakat ödülü kazanamayan ünlü aktör Brad Pitt için deodorant markası olan Axe kendisine teselli hediyesi olarak çikolatayla yapılmış ve Brad Pitt'e benzeyen bir büst yaptı.

Oscar ödülünü Sean Penn'e kaptıran yakışıklı aktörün bu durumuna üzülen Axe'ın patronları ise üzerinde "Performansınızın bir heykeli hakkettiğini düşünüyoruz" yazılı 4.5 kilogram ağırlığında çikolatadan bir büst yaptırarak Brad Pitt'e jest yaptı.

Brad Pitt'in karısı Angelina Jolie de "En İyi Kadın Oyuncu" ödülüne aday gösterilmişti ancak o da Kate Winslet'a ödülü kaptırmıştı.

0 yorum: