Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

13 Mart 2009

Issız Adam Londra'da


Yönetmen Çağan Irmak'ın "Issız Adam" filminin Londra galası dün akşam yapıldı.

Galalara ev sahipliği yapmakla ünlenen Leicester meydanındaki Odeon sinemasında düzenlenen galaya, yönetmen Çağan Irmak'ın yanı sıra yapımcı Mustafa Oğuz ve başrol oyuncularından Melis Birkan katıldı.

Londra'da olmayı çok keyifli bulduğunu ifade eden Irmak, Londra denince aklına öncelikle müzikallerle sanatın geldiğini, her geldiğinde de mutlaka müzikal izlemeye gittiğini söyledi.

Melis Birkan da filmin başarısından ötürü çok mutlu ve heyecanlı olduklarını belirterek, "Filmimiz, çok güzel tepkiler ve güzel heyecanlarla karşılaşıyor. Çok mutluyuz" dedi.
Birkan, filmin çekimleriyle ilgili olarak ise çok kolay olmadığını, ancak Çağan Irmak ile çalışmanın büyük bir keyif olduğunu ifade etti.

Film, bugün Londra'daki bazı sinemalarda gösterime girecek.

AA

1 yorum:

muhaber dedi ki...

Londra olacaktı. Londra'da oynar, ama Paris'te oynayamaz bu film.