Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

21 Mart 2009

Kıssadan Hisse Sinema Haberleri

İSTANBUL FİLM FESTİVALİNİN BİLETLERİ SATIŞTA
28. Uluslararası İstanbul Film Festivalinin biletleri satışa sunuldu. İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı tarafından, Akbank'ın sponsorluğunda 4-19 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek festivalde, bu yıl da indirimli bilet uygulaması devam ederken, biletler geçen yılki fiyatlardan satışa çıkarıldı.

ULUSLARARASI İSTANBUL ÇOCUK FİLM FESTİVALİ
7. Uluslararası İstanbul Çocuk Film Festivali kapsamında düzenlenecek ''Küçük Yarışmacılardan Büyük Filmler Yarışması''na son katılım tarihi 3 Temmuz olarak belirlendi.

BERLİN'DE 7. TÜRK FİLM HAFTASI DÜZENLENECEK
Almanya'nın başkenti Berlin'de 26 Mart-4 Nisan günleri arasında 7. Türk Film Haftası düzenlenecek. Yönetmenliğini Özcan Alper'in yaptığı ''Sonbahar'' adlı filmle açılışı yapılacak Türk Film Haftası'nda bu yıl 14 uzun ve belgesel filmle kısa metrajlı filmler gösterilecek.

''KELEBEK'' 1 MAYISTA VİZYONA GİRECEK
Yönetmenliğini Cihan Taşkın'ın yaptığı ''Kelebek'' adlı film, 1 Mayısta sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

AA

0 yorum: