Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

23 Nisan 2012

Sinema Blogları 2011’in En İyi Filmlerini Seçti


Theoscarboy.com’dan Umur Çağın Taş, aylardır planlı bir şekilde çalışarak ve sinema blog yazarlarını iş birliğine davet ederek “1. Sinema Bloggerları Ödülleri”ni organize etti. Ve ortaya Türkiye’nin ilk sinema blog yazarları sinema ödülleri ortaya çıktı.


En iyi film ödülünü Asghar Farhadi’nin En İyi Yabancı Film Oscar’ını kazanan A Separation filmi kazandı. En iyi yönetmen ise Hugo filmiyle Martin Scorsese seçildi. En iyi yerli film ise Nuri Bilge Ceylan’ın Bir Zamanlar Anadolu’da filmi oldu.Sinemayadair.com da oylamaya katılan sinema blogları arasındaydı. Ödül kazananların tüm listesini ve oy kullanan sinema bloglarının tercihlerini BURADAN öğrenebilirsiniz.

0 yorum: