Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

7 Mayıs 2010

Samuel Bayer 3 Boyutlu İstemediBir çok yapımcı filmlerini 3 boyutluya çevirme fırsatına olumlu yaklaşırken, tekrar çekilen korku sinemasının en iyi örneklerinden biri olan “A Nightmare on Elm Streetfilminin yönetmeni Samuel Bayer bu fikre olumlu yaklaşmıyor.

Prodüksiyon şirketi New Line “A Nightmare on Elm Streetfilmini 3 boyutluya çevirme konusunda görüşmeleri başlatmak istediğinde filmin yönetmeni Samuel Bayer geri çevirdi. “Bu film 2 boyutlu çekildi ve bu 2 boyutlu gösterileceği anlamına geliyor” dedi ve ekledi: “İyi filmleri tekrar çekilmiş olarak görmek istemiyorum” ayrıca diğer Hollywood yapımcılarını ima ederek, “Çoğunu da 3 boyutlu olarak görmek istemiyorum” diye konuştu.

Elm Sokağında Kabus (A Nightmare on Elm Street) filminin fragmanını izleyin:

0 yorum: