Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

6 Nisan 2009

Yüksek Dozda Aksiyona Hazır Olun: ‘The Expendables’

Sylvester Stallone’un yazıp yöneteceği ve gelecek yıl gösterime girecek aksiyon filmi “The Expendables”ın oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı. Filmin oyuncu kadrosunda şimdilik Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Mickey Rourke, Dolph Lundgren, Jet Li, Jason Statham, “Stone Cold” Steve Austin, Randy Couture, Forest Whitaker, Eric Roberts ve Danny Trejo gibi aksiyon ve dövüş sanatı konusunda birbirinden yetenekli oyuncular yer alıyor.

Bir diktatörü devirme görevi için Güney Amerika’ya giden bir grup para askeri konu alan filmin çekimlerine önümüzdeki Temmuz ayında başlanması planlanıyor. Filmin ABD için vizyon tarihi ise belli oldu: 23 Nisan 2010

1 yorum:

calculus dedi ki...

O neymiş ya öyle, kimi bulduysak soktuk gibi. Sevmedim ben bunu, bir tane Die Hard, Bruce Willis ile bu kadroyu alır götürür geri getirir bence.