Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

29 Nisan 2009

Fragman: Tetikçi 2

Yönetmen: Brian Taylor, Mark Neveldine

Vizyon: 8 Mayıs 2009

Jason Statham'ın başrolünde oynadığı ve “Crank” ismiyle ilk gösterildiği dönemde özellikle aksiyon film ve “Statham” hayranları tarafından oldukça beyenilen filmin ikincisi geliyor “Crank 2: High Voltage“.

Serinin ilk bölümündeki aksiyon sahneleri ve özellikle final sahnesiylede hafızalarda kalan film , öyle görünüyorki maceraya kaldığı yerden devam edecek.

Chev Chelios (Jason Statham) ”u bu bölümde çinli bir gangsterin bir kalp nakli operasyonuyla kalbini ele geçirmesi ve onun yerine elektrik ve pil düzenekli bir kalp takılması sonucu , hayatına hem kalpsiz hemde kalbini geri almaya çalışacağı bir çıkmazda bulacağı yüksek gerilimli bir şekilde izleyeceğiz.

Tetikçi 2 (Crank 2: High Voltage) filminin fragmanını izleyin:
4 yorum:

N@D@S dedi ki...

:) izledim bu filmi cadde ordasında ölmemesi için kız arkadaşıyla sevişiyodu herkezin ordasında :D çok ilginçti.. adrenalin yüklü bir film...

KADİR SEVİN dedi ki...

siz 1. filmden bahsediyor olmalısınız =)

N@D@S dedi ki...

mümün değil bu film... eminim neden çünkü kalbine pim yerleştiriyolar, adrenalin olayıda ordan kopuyor, her an kalbi yavaş atmasın yani ölmesin diye neler yapıyor neler...:)
zaten yorumda belirttiğim sahneye fragmanında kısa kısa deyinmişler ;)

KADİR SEVİN dedi ki...

evet haklısınız.. bakalım bu filmde neler yapacak :)