Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

7 Nisan 2009

Warner Bros ‘Terminatör: Kurtuluş’un Final Sahnesini Değiştirdi!

Amerika’da Totalfilm’in heber başlığı olarak da yer verdiği ve Moviehole internet sitesinde yayınlanan bir makale iddalara yol açtı. Makalenin içeriği Warner Bros’un, yönetmenliğini McG’nin yaptığı “Terminatör: Kurtuluş” filminin 3. sahenesi olarak geçen final sahnesini tamamen değiştirdiği yönünde.

Makele yazarı, olayı Warner Brothers şirketinde çalışan bir arkadaşından öğrenmiş. Türkiye’de haziran ayında gösterime girecek yeni Terminatör filminin final sahnesi internete sızmış ve bunun üzerine Warner Bros final senaryosunu tekrar yazmış.

Warner Brothers çalışanı, filmi izlediğini ve yeni final sahnesinin eskisinden tamamen farklı fakat daha iyi bir final olduğunu söyleyerek senaryonun değiştirilmesine olumlu bakıyor.1 yorum:

Travis dedi ki...

merakla bekliyoruz :)