Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

18 Mayıs 2009

Heath Ledger'ın Son Görüntüleri

Heath Ledger'ın son filmi 'The Imaginarium of Doctor Parnassus'tan ilk görüntüler İngiliz basınına sızdı.

Geçtiğimiz yıl ocak ayında aşırı dozda ilaç aldığı için hayatını kaybeden ünlü aktör Heath Ledger'ın son filmi 'The Imaginarium of Doctor Parnassus'tan ilk görüntüler İngiliz basınına sızdı. Filmin çekimlerini tamamlayamayan ünlü aktörün çektiği ilk sahnelerin fotoğrafları The Sun gazetesinde yer aldı. Yönetmenliğini Terry Gilliam'ın yaptığı film, Ledger'ın yerine geçecek yeni bir aktörle tamamlanacak ve bu yıl bitmeden İngiltere'de vizyonda olacak. Ledger'ın yerine geçmesi için Johnny Depp, Jude Law ve Colin Farrell gibi isimlerin adı geçiyor.

Filmde Heath Ledger'ın oynadığı Tony karakterinin sihirli bir aynaya düşmesi ve farklı bir karakter olarak çıkması söz konusu olduğu için oyuncu değişikliğinin de rahatlıkla yapılabileceği söyleniyor.

İşte film setinden bazı karaler...

0 yorum: