Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

23 Eylül 2010

Kingdom of the Spiders: 3 Boyutlu Dehşet

Screen Daily’de yayınlanan habere göre, Stealth Media Group’un arkasında durduğu, 1977 yapımı “Örümceklerin Krallığı” adlı filmin üç boyutlu olarak yeniden çekilmesi planlanıyor. Filmde örümceklerin istilasına uğramış küçük bir kasabanın öyküsü işleniyor ve 1977 yılında yönetmenlik vazifesini John Cardos, başrolü de “Dr. Robert Hansen” karakteriyle William Shatner üstleniyor. Yapımcı koltuğunda gördüğümüz Nuala Barton ve Rene Sheridan isimlerinden gelen yorumlara göre;  Stealth Media bünyesindeki Jason Piette, Sean O’Kelly ve Michael Cowan gibi profesyonellerle çalışılacak. Tüm bu planların, Kingdom of the Spiders adlı filmi kült klasik konuma taşıması bekleniyor. Özellikle 3D sinema filmi çekme modasına burada da denk gelmek; filmin sadece sanatsal beklentilerinin olmadığını, maddi getiri unsuruna da önem verildiğini göstermektedir.

0 yorum: