Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

11 Şubat 2009

Pul Olacaklar!


Oscar törenine sayılı günler kala Avustralya Posta İdaresi; Nicole Kidman, Russell Crowe, Geoffrey Rush ve Cate Blanchett gibi Oscarlı yıldızların posta pullarını piyasaya çıkardı.

Bu yıl 81'incisi düzenlenecek olan Oscar ödülleri 22 Şubat gecesi sahiplerine kavuşacak. Avustralya Posta İdaresi de ülkesinin Oscarlı yıldızlarını unutmadı. 1997'den beri, 'Avustralya'nın Efsanesi'ni seçen ve adına pul çıkartan posta idaresi, bu yıl Nicole Kidman, Cate Blanchett, Russell Crowe ve Geoffrey Rush gibi yıldızların pullarını piyasaya sürecek. Tanesi 55 Avustralya cent'ine satılacak olan özel pulların 24 ayar altın versiyonu da sanatçılara verilecek.

Cate Blanchett, "Milyonlarca Avustralyalı tarafından yalanacağım için çok sabırsızlanıyorum" diye konuştu. Geoffrey Rush ise, "Güvenlikle ilgili evrakların üzerinde olmak çok şık" derken, Nicole Kidman konuyla ilgili şunları söyledi: "Bir gün çocuklarım yazdıkları mektubun üzerine bir pul yapıştıracak ve bu benim annem diyecek."

0 yorum: