Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

1 Şubat 2009

Vizyona Girmek İçin Salon Bulamadı!


Başrollerini İsmail Hacıoğlu, Bülent İnal, Eyşan Özhim, Mehmet Ali Nuroğlu ve Özge Özder'in paylaştığı 'Başka Semtin Çocukları' filminin vizyon tarihi salon bulamadığı için iptal edildi. Daha önce 27 Şubat'ta vizyona gireceği açıklanan film, 'Recep İvedik 2' ile 'Güneşi Gördüm' ve Oscar ödüllü filmlerinin vizyona girecek olması nedeniyle elindeki salonları da kaybetti.

Sevgilisi Aydın Bulut'un yönettiği ödüllü filmde ana karakterlerden birini canlandıran, aynı zamanda filmin genel koordinatörlüğü görevini üstlenen Eyşan Özhim, "Yılın en iddialı polisiye filmini çektik. Muhteşem bir oyuncu kadromuz var. Ancak Türkiye'deki sistemsizlik, bazı yapımcı ve dağıtım firmalarının bencillikleri nedeniyle vizyon tarihimiz iptal edildi" diye konuştu. Özhim filmin bir gün mutlaka izleyicisiyle buluşacağını ve yüksek gişe yapacağına inandığının altını çizdi. Gazi Mahallesi'nde işlenmiş bir cinayetle başlayan film, askerden dönüp kardeşinin katilini aramaya başlayan bir adamın iz sürerken kendisini karmaşık işler içinde bulması üzerinde gelişiyor.

Özlem ESMERGÜL
Sabah

0 yorum: