Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

14 Şubat 2009

Yeşilçam'dan Turkcell Kullanıcılarına Davetiye!


Turkcell'in ana sponsorluğunda, Beyoğlu Belediyesi ile TÜRSAK Vakfı'nın ortaklaşa düzenlendiği 'Yeşilçam Ödülleri' bu yıl bir ilke imza atıyor. Yeşilçam Ödülleri'nin özel kategorisini oluşturan 'Turkcell İlk Film Ödülü'nde, sinemaseverler favori filmlerini kısa mesaj oylarıyla destekleyerek ödül sürecine katılabilecek.


Ödüllerde 'Sonbahar', 'Devrim Arabaları', 'Gitmek', 'Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım' ve '120' gibi filmler yarışacak. Aday filmini oylayan kullanıcılar arasından her 100'üncü kişi, 3 Mart'ta Lütfi Kırdar'da gerçekleştirilecek ödül törenine iki kişilik davetiye kazanacak. Favori filminin adını yazıp, 5201'e mesaj atan Turkcelliler oylamada sadece bir kez oy kullanabilecek.

0 yorum: