Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

15 Şubat 2008

Altunizade Capitol'de ‘Son Ders’

8 Şubat'ta vizyona sunulan, yönetmenliğini M. Uğur Yağcıoğlu ile Iraz Okumuş'un yaptığı, başlıca rollerde usta oyuncu Ferhan Şensoy, Kaan Urgancıoğlu, Ege Aydan, Ece Uslu, Durul Bazan, Ekin Türkmen, Dost Elver, Engin Hepileri, Birce Akalay, Burak Sarımola, Aylin Kontente, Neriman Uğur, Ali Yaylı ve Burcu Okutulmuş'un yer aldığı “Son Ders” filmi, 16 Şubat Cumartesi günü Altunizade Capitol sinemalarında seyircilerin karşısına bir sürprizle çıkıyor.

Filmin 16:15'teki biletli özel gösterimine, “Son Ders”in yönetmen ve oyuncuları katılarak, filmi sinemaseverler ile birlikte izleyecek. Bu sayede sinemaseverler, film öncesi ve sonrasında yönetmen ve oyuncularla sohbet etme olanağı bulacak.

0 yorum: