Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

4 Ocak 2008

Büyük Hazine: Sırlar Kitabı

2004 yılında dünya hasılatı 347 milyon dolara ulaşan “Büyük Hazine”nin starları Nicolas Cage, Jon Voight, Harvey Keitel, Diane Kruger ve Justin Bartha’yı yeniden bir araya getiren ‘Büyük Hazine: Sırlar Kitabı’ ABD’de gösterime girdiği ilk haftada gişe rekorlarına adaylığını ilan etti. Toplam hasılatı 500 milyon doları aşan ‘Büyük Hazine’ serisinin ikinci filmi ‘Büyük Hazine: Sırlar Kitabı’, 4 Ocak 2008’de Türkiye’de gösterime girdi.

Bu başarı ile ilgili olarak filmin başrol oyuncusu Nicolas Cage; “Aslında devam filmleriyle ilgili olumsuz yaklaşımım vardı. Bir devam filminde oynarsam kendimi tekrarlarım düşüncesi hoşuma gitmiyordu. Ancak ‘Büyük Hazine’ serisinde her yeni bölümün yepyeni maceralar ve yepyeni olasılıklar getireceğini hissettim. Böyle olmasında bir nevi tarih dedektifi olarak tanımlayabileceğimiz Ben Gates karakterinin kişilik yapısının büyük payı vardı” şeklinde konuştu.

0 yorum: