Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

11 Ağustos 2010

TRON Yeniden Beyazperdede

Dijital dünyada kurulmuş bir 3D ileri teknoloji macerası olan TRON: LEGACY Joseph Kosinski yönetmenliğinde daha önce beyaz perdede gördüklerimizin hiçbirine benzemeyecek gibi…


Filmin Konusu; Sam Flynn (GARRETT HEDLUND), Kevin Flynn’in 27 yaşındaki teknoloji meraklısı oğlu (JEFF BRIDGES), babasının ortadan kayboluşunu araştırır ve kendini babasının 25 yıldır yaşadığı Tron’un dijital dünyasında bulur. Kevin’in sadık sırdaşı Quorra’yla birlikte (OLIVIA WILDE), baba ile oğlu çok fazla gelişmiş ve son derece tehlikeli bir hale gelen, görsel açıdan dudak uçuklatan sanal alemde bir ölüm kalım yolculuğuna çıkarlar.  

Ayrıca filmden şu notlar ilginizi çekebilir: Yapımcı Steve Lisberger orijinal TRON filminin (1982) yönetmeni ve senaristlerinden biriydi. Jeff Bridges orijinal TRON’da oynadığı (1982) Kevin Flynn rolünü yeniden üstlendi. Bruce Boxleitner orijinal TRON’da oynadığı (1982) Alan Bradley ve Tron rollerini üstlendi. TRON: LEGACY’nin film müziğini Grammy Ödüllü Daft Punk besteledi. 

28 Ocak 2011 tarihinde vizyona girecek olan TRON: LEGACY filminin fragmanını izleyin:


0 yorum: