Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

28 Ağustos 2010

Çağan Irmak'tan Prensesin Uykusu

Çağan Irmak’ın, senaryosunu yazıp, yönettiği Prensesin Uykusu adlı filmin çekimleri tamamlandı.

Most Production ve Imaj yapımcılığında gerçekleşen filmin post prodüksiyon çalışmaları sürüyor.

Filmin afişini ise sinemaseverler seçecek. Filmin afişi, mostproduction.com ve beyazperde.com’da yer alan 4 seçenek arasından izleyicilerin oylamasıyla seçilecek. Oylama, 28 Ağustos - 3 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Sıradan görünen ama aslında rengarenk karakterlere sahip bir grup insanın birlik olup kaderi değiştirme çabalarını hayatın tam içinden anlatan filmin başrollerinde Çağlar Çorumlu, Sevinç Erbulak, Genco Erkal, Alican Yücesoy, Şevval Başpınar, Ayşenil Şamlıoğlu, Funda Şirinkal, Baran Ayhan ile konuk oyuncu olarak Işıl Yücesoy yer alıyor.
Prensesin Uykusu’nun müziklerini “Prensesin Uykusuyum” isimli şarkılarıyla filme ilham veren REDD yapıyor.

Kullanılan sürpriz tekniklerden oluşacak farklı bir anlatıma sahip olan Prensesin Uykusu, 19 Kasım 2010‘da Türkiye’de, 26 Kasım’da ise Avrupa’da vizyona girecek.

0 yorum: