Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

23 Temmuz 2010

Brad Pitt World War Z'de Başrol

2007 yılında Max Brooks'un yarattığı çizgi roman World War Z'nin haklarını satın alan Brad Pitt'in prodüksiyon şirketi Plan B, romanı beyazperdeye taşımak için kollarını sıvadı. Max Brooks’un ünlü korku romanı World War Z’nin beyazperdeye uyarlamasında, başrolde yer alacak isim ise Brad Pitt.

Filmin yönetmen koltuğunda ise Quantum of Solace filminden tanıdığımız Marc Forster olacak. Filmin görüntü yönetmenliğine ise, Babylon 5’in yaratacısı J. Michael Straczynski getirilecek.

İnsanların bir savaş sonucu hayatını kaybedip zombilere dönen bir grup askere karşı savaşının anlatıldığı World War Z hikayesi, 2012 yılının yazında sinemalardaki yerini alması bekleniyor.

0 yorum: