Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

2 Ağustos 2009

Sinemalife Kristal Klaket’e Sponsor Oldu

Türkiye’nin İlk Online Sinema Dergisi olan Sinemalife, Fatih Üniversitesi’nin organize ettiği ve bu yıl 3 ncüsünün yapılacağı Kristal Klaket Kısa Film Yarışması’na sponsor oldu.

Dünyaca ünlü New York Film Academy’nin de desteklediği yarışma da bu yıl kategoriler çoğaldı. Geçtiğimiz yıllar da sadece Kurmaca dalında ödül dağıtan yarışma bu yıl, ‘Belgesel’ ve ‘Animasyon’ kategorilerinde de ödül verecek. Ayrıca bu yıl tüm kategori birincileri New York Film Academy’de 8 haftalık ücretsiz sinema eğitimi kazanacak. Son 2 yıl içinde çekilmiş ve süresi 20 dakikayı aşmayan eserler DVD formatında yarışmaya katılabilecek.

Son başvuru tarihi 16 Ekim 2009. Bir anlamda kısa filmcilere önemli kapıların aralanacağı yarışma da Sinemalife Dergisi de, sponsor olarak bu organizasyona desteğini verecek.

0 yorum: