Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

5 Ağustos 2009

Kurtadam Yine Ertelendi

Yönetmenliğini Joe Johnst’ın yaptığı yeni Kurt Adam filmi “The Wolfman” için vizyon tarihi tekrar ertelendi. Yeni vizyon tarihi 12 Şubat 2010 olarak belirlendi. Bu nerdeyse ilk açıklanan vizyon tarihinden 1 yıl sonra demek oluyor! Çünkü ilk vizyon tarihi 13 Şubat 2009 olarak belirlenmiş ancak Nisan ayına ertelenmişti. Daha sonra da Nisan ayından Kasım ayına ertelenmişti.

Yapılan dördüncü erteleme ile film, ‘Sevgililer Günü’ haftasında vizyona girmiş olacak. Universal şirketinin yaptığı açıklamaya göre bu son ertelemenin sebebi ekonomik. Tüm veriler Şubat ayında vizyona giren filmlerin daha çok hasılat elde ettiğini gösterdiği için filmin vizyon tarihini Kasım’dan Şubat’a ertelemişler.

0 yorum: