Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

21 Ağustos 2009

Fragman: The Wolfman

Yönetmen: Joe Johnston

Vizyon: 19 Şubat 2010

Uzun zamandır vizyon tarihi ertelenen Kurt Adam filminin ilk fragmanı yayınlandı. Bu da vizyon tarihinin artık kesinleştiğini gösteriyor...

Andrew Kevin Walker`ın ilk film için yazdığı senaryoyu David Self yeniden kaleme aldı. Kurt Adam; George Waggner’in 1941 tarihli aynı adlı klasiğinin yeniden çevrimi.

Filmde bir ısırıkla kurt adama dönüşen Lawrence Talbot'ı canlandıran Benicio Del Toro altı Oscar ödülü kazanan makyöz Rick Baker'ın saatler süren çalışmasıyla kelimenin tam anlamıyla bir kurt adama dönüştü.

Oscar ödüllü aktör Benicio Del Toro'nun başrolleri Anthony Hopkins ve Emily Blunt ile paylaştığı The Wolfman (Kurt Adam) adlı filmin ilk fragmanı yayınlandı:


0 yorum: