Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

26 Ocak 2012

George Clooney'nin Yeni Film Projesi: Monuments Men

George Clooney’nin hem yönetmen koltuğuna oturacağı hem de kendisinin oynayacağı yeni filmi “Monuments Men”, çalınmış Nazi sanat eserlerini konu alıyor.

Kendisini, II. Dünya Savaşı süresince Avrupa’dan çalınan sanat eserlerinin izini bulmaya adamış bir adamın öyküsünü hem kaleme alan hem de başrol oyunculuğunu üstlenen Clooney, filmin yönetmenliğini de kendisi yapacak.

George Clooney büyük bütçeli yeni projesi hakkında açıklamalarda bulundu. Clooney, yapımcı ortağı Grant Heslow ile Naziler tarafından çalınan sanat eserlerini geri almakla ABD hükümeti tarafından görevlendirilen uzmanlardan oluşan grubun hikayesini kaleme alıyor. Clooney, proje hakkında çok heyecanlı olduğunu ve çalışmanın eğlenceli geçeceğini belirtti. Projenin konusu, Robert M. Edsel’in “The Monuments Men: Allied Heroes, Nazi Thieves, and the Greatest Treasure Hunt in History” adlı kitabını temel alıyor. 

0 yorum: