Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

10 Ocak 2009

'Sinemalar.com' 2008’in En İyi Filmleri Oylaması Sonuçlandı!

8 Aralık 2008 – 8 Ocak 2009 tarihleri arasında gerçekleşen “2008’in En İyi Filmleri” oylamasına toplam 12664 Sinemalar.com kullanıcısı katıldı.

2008 boyunca gösterime giren 25 yerli ve yabancı film içerisinden kendi favorilerine oy veren kullanıcılarımız, yılın en iyi filmlerini belirledi.

“2008’in En İyi Yerli Filmi” kategorisinde, toplam 2552 oy ile birinci seçilen “Recep İvedik”, Sinemalar.com Altın Popcorn’un sahibi oldu. Oylamada ikinci olarak dereceye giren “Issız Adam”, Sinemalar.com Gümüş Popcorn ile ödüllendirilirken; üçüncü sıraya yerleşen “A.R.O.G.” ise “Sinemalar.com Bronz Popcorn”un sahibi oldu.

“2008’in En İyi Yabancı Filmi” kategorisinde, toplam 2750 oy alan “Kara Şövalye” açık ara farkla birinci olurken; “Testere 5” ikinciliği, “Ben Efsaneyim” ise üçüncülüğü elde etti.


0 yorum: