Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

17 Ocak 2009

Patrick Swayze’ın Sağlık Durumu İyi


Unutulmaz ‘Hayalet’ filminin yıldızı 56 yaşındaki yetenekli aktör Patrick Swayze, geçtiğimiz günlerde zatürree teşhisi ile hastanede müşahade altına alınmıştı. Ünlü oyuncu “Swayze ölüm döşeğinde” dedikodularına sert bir yanıt verdi: “Henüz değil!”

Oyuncunun sözcüsü Annett Wolf People Magazin’e verdiği demecinde şöyle konuştu: “Patrick Swayze’ın zatürree nedediyle hastanede kısa bir süre yattıktan sonra şuan evinde dinlenmekte olduğunu mutlulukla söylerim.”

Ayrıca pankreas kanseriyle mücadele eden ünlü aktör, direncinin güçlü olduğunu ve sonuna kadar mücadele edeceğini her fırsatta vurguluyor. People Magazin’e yaptığı açıklamada, hala hayatta olduğunu ve bu sürede oyunculukla ilgili planlarına devam edeceğini söyleyen aktörün 52 yaşındaki eşi Lisa ise Patrick ile ilgili akla gelebilecek her şeye; özellikle cesaretine, dayanma gücüne ve hiç eksilmeyen neşesine saygı duyduğunu söyledi.

0 yorum: