Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

17 Ocak 2009

Affleck, ‘Joaquin Phoenix’ Belgeseli Yapıyor


Bir çok insan Joaquin Phoenix’in sinema oyunculuğunu bırakıp müzik kariyeri yapacağına dair açıklamasını duyunca çok şaşırmıştır. Fakat bu bize Phoneix’in Billboard 100 listelerine girişiminin tuhaf hikayesini izleme fırsatı yaratacak. Hollwood muhabiri, Altın Küre ödüllü oyuncu Casey Affleck’in eski aktörün müzik dünyasına atılımını anlatan bir belgesele yönetmenlik yapacağını açıkladı.

Affleck, Joaquin’in kız kardeşi Summer ile evli; yani eğer Phoneix bir belgesel yapılmasını kabul edecekse, bu filmin kamera arkasından ona yakın birinin olması da mantığa uygun geliyor.

En tuhaf yanı ise; Phoneix’in müzik dünyasına girdiğini duyanların çoğu Phoenix’in Rock ya da Country tarzı müzik yapacağını düşünürken, Joaquin Phoenix rapci olma çabasında. Phoenix oyunculuk tüyolarını yapımcı servislerine dönüştürmüş olacak ki Sean ‘Diddy’ Combs ile albüm yapacak. İlk halka açık gösterisini Ocak ayında Las Vegas’ta bir gece kulübünde yaparak Affleck’e ilk çekim şansını verdi bile...

0 yorum: