Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

5 Şubat 2012

Justin Timberlake, Clint Eastwood Filmi 'Trouble with the Curve' Kadrosunda

Timberlake’in, Clint Eastwood ve Amy Adams’ın dahil olduğu “Trouble with the Curve” ekibine katılmak için görüşmelerde bulunulduğu onaylandı.

Eastwood, 2008’deki Gran Torino filminden beri ilk oyunculuk deneyimini yaşayacağı  Trouble with the Curve  filminde, spor alanında bir sonraki büyük yıldızı bulmak için kızıyla (Adams) arayış içine giren yaşlı bir beyzbol oyuncusu olarak filmde rol alacak. Timberlake ise rakip oyuncu ve Adams için olası sevgili rolünü canlandıracak. Ayrıca, Matthew Lillard da rakip oyuncu olarak filmde yardımcı role sahip olacak.


Eastwood’un uzun süredir yapımcı ortağı olan Robert Lorenz de filmin yönetmen koltuğunu dolduracak. Bu proje, 1993 yılında çekilen “In the Line of Fire” adlı yapıttan bu yana, Eastwood’un kendisi dışında başka bir yönetmen için oyunculuk yapacağı ilk film olacak. Çekimler ise Mart ayında başlayacak.

0 yorum: