Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

14 Şubat 2012

2 Guns: Denzel Washington ve Mark Wahlberg Aynı Filmde

Liam Neeson’ın son dönemde çektiği düşük bütçeli filmlerle tüm ilgiyi üzerine toplasa da, pek çok izleyici Denzel Washington’ın bu oyunun kitabını senelerce kullandığını unutmuş durumda. Oscar ödülünü iki kere kazanan başarılı oyuncu Washington; "Unstoppable", "The Taking Of Pelham 1 2 3", "The Book Of Eli",  "Deja Vu" ve tabi ki yeni yayınlanan "Safe House" gibi filmlerdeki zorlu rollerini geçen birkaç yıl içinde canlandırmıştı. Görünen o ki Universal, bu başarılı oyuncuyu etrafından uzaklaştırmak niyetinde değil. Bunun bir kanıtı da 16 Mart’ta vizyona girecek olan “Contraband” adlı filmin yıldızı Mark Wahlberg ile yeni bir projede bu ünlü iki ismi bir araya getirmeleri.  

Tüm gereken evrak işleri tamamlandığında Washignton ve Wahlberg çifti “2 Guns” adlı yapıtta beraber çalışacak. 

0 yorum: