Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

17 Aralık 2010

68. Altın Küre Adayları Açıklandı

68. Altın Küre adayları açıklandı. İşte 16 Ocak 2011 tarihinde sahibini bulmayı bekleyen Altın Küre adayları:

En İyi Film (DRAMA)
Black Swan
The Fighter
Inception
The King’s Speech
The Social Network

En İyi Kadın Oyuncu (DRAMA)
Halle Berry (Frankie And Alice)
Nicole Kidman (Rabbit Hole)
Jennifer Lawrence (Winter’s Bone)
Natalie Portman (Black Swan)
Michelle Williams (Blue Valentine)

En İyi Erkek Oyuncu (DRAMA)
Jesse Eisenberg (The Social Network)
Colin Firth (The King’s Speech)
James Franco (127 Hours)
Ryan Gosling (Blue Valentine)
Mark Wahlberg (The Fighter)

En İyi Film (KOMEDİ-MÜZİKAL)
Alice In Wonderland
Burlesque
The Kids Are All Right
Red
The Tourist

En İyi Kadın Oyuncu (KOMEDİ-MÜZİKAL)
Annette Bening (The Kids Are All Right)
Anne Hathaway (Love And Other Drugs)
Angelina Jolie (The Tourist)
Julianne Moore (The Kids Are All Right)
Emma Stone (Easy A)

En İyi Erkek oyuncu (KOMEDİ-MÜZİKAL)
Johnny Depp (Alice İn Wonderland)
Johnny Depp (The Tourist)
Paul Giamatti (Barney’s Version)
Jake Gyllenhaal (Love And Other Drugs)
Kevin Spacey (Casino Jack)

En İyi Animasyon
Despicable Me
How To Train Your Dragon
The İllusionist
Tangled
Toy Story 3

En İyi Yabancı Film
Biutiful (Mexico/Spain)
The Concert (France)
The Edge (Russia)
I Am Love (İtaly)
(Lo Sono L’Amore)
In A Better World (Denmark)

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu
Amy Adams (The Fighter)
Helena Bonham Carter (The King’S Speech)
Mila Kunis (Black Swan)
Melissa Leo (The Fighter)
Jacki Weaver (Animal Kingdom)

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu 
Christian Bale (The Fighter)
Michael Douglas (Wall Street: Money Never Sleeps)
Andrew Garfield (The Social Network)
Jeremy Renner (The Town)
Geoffrey Rush (The King’S Speech)

En İyi Yönetmen
Darren Aronofsky (Black Swan)
David Fincher (The Social Network)
Tom Hooper (The King’S Speech)
Christopher Nolan (Inception)
David O. Russell (The Fighter)

En İyi Senaryo
Danny Boyle, Simon Beaufoy (127 Hours)
Lisa Cholodenko, Stuart Blumberg (The Kids Are All Right)
Christopher Nolan (Inception)
David Seidler (The King’S Speech)
Aaron Sorkin (The Social Network)

En İyi Müzik
Alexandre Desplat (The King’S Speech)
Danny Elfman (Alice İn Wonderland)
A.R. Rahman (127 Hours)
Trent Reznor, Atticus Ross (The Social Network)
Hans Zimmer (Inception)

En İyi Şarkı
“Bound To You” — Burlesque
“Coming Home” — Country Strong
“İ See The Light” — Tangled
“There’S A Place For Us” — Chronicles Of Narnia: The Voyage Of The Dawn Treader  “You Haven’T Seen The Last Of Me” — Burlesque

1 yorum:

Ekşimsi Erik dedi ki...

Selamlar, domain değişikliğimiz bitti sonunda. Bilginiz olsun istedim .com ile yayın yapmayacağım artık.

Nasılsınız iyisiniz inşAllah?