4 Temmuz 2009

Hollywood’un Aşırdıkları

“Türkiye’nin İlk Online Sinema Dergisi” Sinemalife.com, Temmuz sayısı da her zaman olduğu gibi dopdolu içeriğiyle karşınızda.

Hollywood’un Uzakdoğu sinemasından senaryolarını aşırdığı, ayrıca yeniden çektiği filmler Sinemalife’ın kapağında.

Sinemalife’da ayrıca geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden, Afro-Amerikalılar’ın ölümsüz filmi ve aynı zamanda ikonu Michael Jackson ile sinema terapi yolculuğu da yer alıyor. Bu önemli iki konunun dışında, Ayrıca zoom sayfalarına, Hollywood’un yetenekli prensi, Anne Hathaway, müzik sevdalısının beyazperde yolculuğuyla dikkat çeken Johnny Depp, polisiye filmlerinin vazgeçilmez yönetmeni Michael Mann konuk oluyor. Beğenerek takip edilen, Film doktoru ve Göz(e)kondu, To be Continued ve Kayıp Bakışlar Koleksiyoncusu ile sinema önü tercihlerinizi belirleyebileceksiniz. Ayrıca ilgiyle takip edilen büyüteç köşemizde meraklısının dikkatini çekecek önemli yapımları okuyabileceksiniz.

Sinema eleştirilerinin de yer aldığı temmuz sayısında, vizyondakileri, sinema haberlerini, pek yakında beyazperdede gösterilecek filmleri bulabileceksiniz.

Meraklılarının beğenerek takip ettiği ‘Kült Diye’de Peter Weir imzasını taşıyan ‘The Truman Show’, replik de ise, sinema dünyasının önemli yapımları arasında gösterilen sıcacık diyaloglarının olduğu, ‘Cinema Paradiso’yu bulabilecek sinemaseverler. Bunun yanında, ilgi çeken Sanal Kadraj köşesi de her zamanki gibi okuyucuların karşısında. Beğenerek takip edilen DVD ödüllü yarışma sayfalarında da okuyucuları sürprizler bekliyor. Yeni çıkan DVD’lerin tanıtımının da yer aldığı dergi www.sinemalife.com doyurucu içeriğiyle bir tık uzağınızda.

1 yorum:

Bloglar Yarisiyor dedi ki...

Merhabalar!
Değerli Blog Master, BloglarYarisiyor Kampanyasi Başlatarak; Bloglamanın Önemine Binaen Bir Yarışmayı Başlatmış Bulunuyoruz.
Sizde Blogunuzu BloglarYarisiyor Kampanyasina 30 Sn. İçerisinde Kayıt Ederek Hem Kalite Hem de Ödüller Kazanabilirsiniz.Katılan Tüm Blogcular Promosyon Ürünlerimizle Ödüllendirileceklerdir.Fazla Vakit Kaybetmeden BloglarYarisiyor Kampanyasina Sizde Ücretsiz Başvurun.Unutmayınız! Önce Hayal Sonra Gerçek...
Kampanya Geçerlilik Tarihi:
29 Haziran - 31 Temmuz

Bloqunuzu BloglarYarisiyor.Com Sitemizden Kayıt Yaparak Ücretsiz-Ödüllü Yarişmaya Katılmaya Hak Kazanabilirsiniz.
Tüm Kategorilerde Olan Bloglar Arasında En Harika, En Beğenilen Blogu Seceğiz ve Türkiye'nin En Harika Blogu Olduğuna Dair Tescilli Patent ile Blogunuz Tanıtılacak.

ÖDÜLLER;
En Harika Blog 1.si
-10 Bin TL Para Ödülü ve Google Adwords 1000 TL Kupon
-TRT-2 Üzerinden Blogun ve Sahibinin Tanıtılması
-Hürriyet, Milliyet, Zaman, Sabah, Akşam, Gazetelerinde Blog Tanıtımı
-Blog Marka Tescili 1.liği

En Harika Blog 2.si
-Toshiba Satellite A300D-214 Notebook
-Blog Marka Tescili 2.liği

En Harika Blog 3.sü
-Sony Cyber-Shot DSC-T90 12.QMP 3.0 Diji-Foto Makinesi
-Blog Marka Tescili 3.lüğü

Tüm Blogculara Promosyon Ürünleri Dağıtılacaktır.


Teşekkürler!
www.BloglarYarisiyor.com