Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

4 Ekim 2008

Vizyonda Bu Hafta... (03 Ekim)


Steven Spielberg bu çocuktan vazgeçemiyor! Başrollerinde geleceğin star adaylarından Shia LaBeouf ve güzel Hollywood aktristi Michelle Monaghan'ın rol aldığı 'Kartal Göz' bu hafta sinemaseverlerle buluştu. Senaryo ve yapımcı kadrosunda usta isim Steven Spielberg var. Yönetmen koltuğunda ise yine geçen sene 'Şüphe' filminde Shia LaBeouf ile çalışmış bir isim D.J. Caruso bulunuyor.

Son dönemlerde satist konulu korku filmlerine hepimiz alıştık artık. Bu modern gerilim türüne yeni bir örnek sayılabilir 'Timber Falls'. Bu sefer doğal bir alanda çekilen katil-kurban senaryosunu izleyeceğiz.

Yağmurdan Önce filmiyle tanınan Milcho Manchevski'nin cinsellik, ölüm ve bu ikisinin arasındaki birkaç önemli şeyle ilgili bu filmi, tıpkı Hamlet gibi, hayaletlerin musallat olduğu sıradan bir dram... Makedonya'nın 2008 Oscar adayı 'Gölgeler', korkunç bir araba kazasından kurtulduktan sonra hayatı değişen genç ve yakışıklı Şanslı Lazar'ın hikâyesini anlatıyor.

0 yorum: