Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

11 Ekim 2008

Kısa Film Yarışmasına Başvurular Sürüyor

Metro Group ve TÜRSAK Vakfı’nın işbirliği ile bu yıl altıncısı gerçekleştirilecek olan METRO Group Kısa Film Yarışması’na başvurular sürüyor.Jürisinde Fadik Sevin Atasoy, Ali Taner Baltacı, Güneri Cıvaoğlu, Atilla Dorsay, Cansel Elçin, Doğan Hızlan, Yekta Kopan, Nurdan Tümbek Tekeoğlu ve Engin Yiğitgil’in bulunduğu yarışmanın konu sınırlaması yok. Birinciliği kazanan sinemacı ödül olarak Londra New York Film Akademisi’nde burslu sinema eğitimi ve 2 bin 500 euro kazanacak. Yarışmada ikinci 3 bin euro, üçüncü ise 2 bin euro ile ödüllendirilecek. Genç sinemacıların, uluslararası sinema endüstrisi ile tanışmasını ve Türk sinemasının gelişimine katkıda bulunmayı amaçlayan METRO Group Kısa Film Yarışması için son başvuru tarihi 19 Kasım 2008.

Milliyet

0 yorum: