Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

29 Aralık 2008

Sonnenfeld Yine Dünya’nın Kurtarıcısı Olacak


Motion Picture Group (MGM) başkanı Mary Parent’ın 17 Aralık’ta yaptığı açıklamaya göre; Metro-Goldwyn-Mayer Pictures ‘Siyah Giyen Adamlar’ ve ‘Tut Şu Bücürü’ gibi filmlerin, ayrıca ‘Pushing Daises’ dizisinin yönetmeni Barry Sonnenfeld’in aksiyon ve komedi türü olacağı açıklanan, BenDavid Grabinski’in yazdığı The How-To Guide for Saving the World’ filminin yapımcı yönetmeni olacak.

Sonnenfeld senaryoyu okuduğunda ilk hissettiği duygularını şu şekilde açıkladı: “Ya bir öğlen vakti, Dünya’yı uzaylı saldırılarından koruyan gizli bir grup yok edilseydi? Şansımız var ki, arkalarında Dünya’yı kurtarmamızı sağlayacak bir kullanma klavuzu bırakmışlar. Ama ne yazık ki, bu kitabı mertlik açısından bana hiç benzemeyen, bir kahraman ve ondan nefret eden bir kadın bulur ve Dünya’yı yaklaşan uzaylı saldırısından kurtarmak zorunda kalırlar.” Sonnenfeld ayrıca sözlerine şunları da ekledi: “Tut Şu Bücürü filminde olduğu gibi MGM/UA şirketiyle birlikte çalışmak büyük bir deneyim olacak.”

0 yorum: