Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

5 Ağustos 2007

"Oyuncak Hikayesi 3" Geliyor!...


2004 yılındaki açıklamaya göre Pixar ve Disney yollarını ayırmıştı. Bu iki kuruluş daha önce; Finding Nemo, Toy Story (1-2), Monsters, Inc. ve A Bug’s Life gibi çok izlenen animasyon filmlerinde birlikte çalışmıştı. Bu açıklamaya rağmen, 2005’te vizyona giren The Incredibles ve 2006’da vizyona giren Cars adlı yapımlarda birlikte çalışmışlardı. Bu iki yapım bu iki firmanın son ortak çalışması olarak görülüyordu. Ancak Disney'in yapımına karar verdiği Toy Story 3, Finding Nemo 2 ve Monsters, Inc. 2 projeleri ve bu projeler için Pixar ile yakın ilişkiler içinde olması iki firmanın tekrar birlikte çalışacağı yönündeki söylentileri güçlendiriyordu ve nitekim bu iki firma “Oyuncak Hikayesi 3” için tekrar ortak çalışmalarına başladılar bile.

2010 yılında vizyona sokmayı düşündükleri ve yine Tom Hanks’in Woody’i ve Tim Allen’ın da Buzz Lightyear’ı seslendireceği filmi bu kez, ilk 2 filmin yönetmeni olan John Lasseter yönetmeyecek. Filmi; Toy Story 2, Finding Nemo ve Monsters, Inc filmlerinde yardımcı yönetmenlik görevi yapan “Lee Unkrich” yönetecek. Senaryoya şöyle bir göz attığını belirten Allen, bu filmin önceki hikayeden daha güçlü olacağını sezinlediğini söylüyor.

0 yorum: