Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

23 Temmuz 2007

The Simpsons Movie açılışı Springfield, Vermont’taMatt Groening tarafından yaratılan dünyaca ünlü çizgi dizi “The Simpsons” beyaz perdede. 27 Temmuz’da vizyona girecek olan “The Simpsons Movie” filminin galası için USA Today gazetesinin sitesinde bir anket yapıldı. Bildiğiniz gibi “The Simpsons” Springfield adlı bir şehirde geçiyor. Ancak dizide hangi Springfield kasabası olduğu kesin olarak belirtilmiyor. ABD’de 14 Springfield kasabası halkı galanın neden kendi şehirlerinde yapılması gerektiğini açıklayan bir video çekerek yarışmaya katıldı. Yarışmayı Vermont, Springfield şehri oyların %15.367’sini alarak kazandı. Yarışmada favori olarak gösterilen Oregon kasabası ise oyların %13.894’ünü alarak ancak 3. olabildi. Filmin ilk gösterimi açılış tarihinden bir gün önce, 26 Temmuz’da, Vermont Springfield’da yapılacak.

Kaynak: http://www.usatoday.com/

0 yorum: