Ara Verdik

Sinemayadair.com web hosting problemleri sebebiyle uzun bir süre yayınlarına ara vermek zorunda kalmıştı. Bu durumdan dolayı tüm Sinemayadair.com takipçilerinden özür diliyoruz.

Hosting problemlerinin giderilmesiyle birlikte, Sinemayadair.com yeni yüzüyle ve öncekinden daha dolu, güncel ve zengin sinemaya dair içeriklerle pek yakında yayında olacak...

Bu süre boyunca Sinemayadair.com'u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

2 Kasım 2010

3. DVD - Film Ödüllü Soru Yarışması

“Dünyanın sonu geldiğinde siz nerede olacaksınız?”

Sinemayadair.com 3. yılını kutluyor! Üçüncü yılımızda 3. DVD – Film Ödüllü Soru Yarışması ile zombi filmlerinin ustası George A. Romero imzalı ‘Diary of the Dead (Ölülerin Günlüğü)’ filminin orijinal DVD’sini hediye ediyoruz.

‘Diary of the Dead’ filminin orijinal DVD’sini kazanmak istiyorsanız aşağıdaki sorunun doğru yanıtını 11 Kasım 2010 Perşembe günü saat 18.00’a kadar Ad – Soyad – Telefon – Adres  bilgileriniz ile birlikte yarisma@sinemayadair.com e-posta adresine gönderin.

Ödüllü Soru:

George A. Romero’nun 1968 yapımı ilk zombi filminin adı nedir?

Sonuçlar 12 Kasım 2010 tarihinde Sinemayadair.com ana sayfasında açıklanacaktır.

*Orijinal DVD hediyesini doğru cevabı gönderenler arasından 1 kişi kazanacaktır. İletişim bilgilerini eksik gönderen katılımcılar değerlendirilmeye alınmayacaktır. Sinemayadair.com “3. DVD – Film Ödüllü Soru Yarışması” ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.™

0 yorum: